Spolupráce

Pro sportovce:

Kamerydoakce.cz nabízí zvýhodněnou cenu na kamery apříslušenství sportovcům, kteří se aktivně účastní sportovních akcí, po České republice, ale i v zahraničí. V případě zájmu, nás kontaktujte e-mailem na jakub@kamerydoakce.cz.

V nejlepším případě nám rovnou pošlete informace o svém působení, fotografie ze závodů, odkaz na Facebook, či na Vaše stránky a další materiály.


 
     

Pro organizace:

Kamerydoakce.cz nabízí zvýhodněnou cenu na kamery a příslušenství organizátorům sportovních akcí v České republice, ale i v zahraničí. V případě zájmu, nás kontaktujte e-mailem na jakub@kamerydoakce.cz

V nejlepším případě nám rovnou pošlete informace o svém působení, fotografie z akcí, odkaz na Facebook, či na Vaše stránky a další materiály.


 

 
     

Pro prodejce:

Pokud se chcete stát prodejcem kamer a příslušenství, a využít tak velkého potenciálu těchto skvělých produktů pro všechny aktivní sportovce, kontaktujte nás na e-mailu jakub@kamerydoakce.cz. Nabízíme pro Vás kamery značek:Drift, Replay, GoPro, Contour nebo V.I.O. Kromě kamer nabízíme také kompletní příslušenství X-sories a SP POV.

 

 
     

Pro střihače:

Pokud se zabýváte střihem sportovních videí a chtěli byste s námi spolupracovat na našem projektu kamerydoakce.cz, ozvěte se nám. Dobrých a kreativních střihačů není nikdy dost. Odměna jistá! V případě zájmu, nás kontaktujte na jakub@kamerydoakce.czV ideálním případě nám spolu s e-mailem pošlete také odkazy na nějaká Vaše videa.

 

 
     

Nákupní košík

ZBOŽÍ: 0 ks
CENA: 0 Kč
K POKLADNĚ

Vyhledávání

Nepřehlédněte

Sportovní kamery Sportovní kamery Sportovní kamery
W