AEE Magicam S71 Touch CZ

AEE Magicam S71 Touch CZ
DOPRAVA ZDARMA
Cena bez DPH: 6 570 Kč
Cena s DPH: 7 950 Kč
Dostupnost: skladem
Kompletně v češtině !
CETELEM

NAKUPUJ NA SPLÁTKY Toto zboží si u nás můžete zakoupit na výhodné splátky od společnosti Cetelem.

AEE Magicam S71 Touch CZ
AEE Magicam S71 Touch CZ
AEE Magicam S71 Touch CZ
AEE Magicam S71 Touch CZ
AEE Magicam S71 Touch CZ
AEE Magicam S71 Touch CZ
MagiCam S71 TOUCH CZ je špičková akční videokamera s množstvím profesionálních funkcí. Díky vysoké kvalitě záznamu v rozlišení UltraHD (4K a 2,7K) i FullHD, vysoké snímkovací frekvenci (umožňující zpomalení záznamu), funkci časosběrného videa a dalším praktickým funkcím umožňuje pořídit věrný záznam toho nejlepšího z Vašich zážitků, ať už jste náročný profesionál, nebo amatérský uživatel. Pozadu nezůstává ani další technické vybavení kamery – citlivý senzor EXMOR R, zabudovaný WiFi modul, nízká hmotnost a kompaktní design spolu s pohodlným ovládáním (kompletně v češtině) a bohatým příslušenstvím (v základu včetně dotykového TFT LCD displeje a vodotěsného obalu do 100 m) zajištují maximální potenciál pro každý Váš projekt.

Součástí balení kamery AEE MagiCam S71 TOUCH CZ je dotykový TFT LCD displej, dvě baterie, vodotěsný kryt a další příslušenství!

Ukázkové video:
Sada obsahuje:
1x AEE MagiCam S71 TOUCH CZ
1x dotykový TFT LCD displej
1x Vodotěsné pouzdro do 100m
1x Vnitřní baterie
1x Náhradní baterie
1x Odnímatelné dvířka pro použití bez LCD
1x Case free bracket
1x Fast plug in
1x Konektor
1x Samolepící držák zaoblený
1x Samolepící držák rovný
1x Vložky proti mlžení
1x Dlouhý šroub
1x USB kabel
1x pouzdro (obal) na AEE MagiCam S71 TOUCH CZ + příslušenství
1x Bezpečnostní šňůrka

Paměťová karta není součástí balení, kompatibilní paměťovou kartu si můžete objednat ve volitelném příslušenství k této kameře. 

Natáčení ve 4K a 2,7K
Sportovní kamera MagiCam S71 umožňuje pořizování těch nejatraktivnějších záběrů ve FULL HD rozlišení a nově také v Ultra HD (UHD) rozlišení 4K a v rozlišení 2,7K. Ve 4K můžete natáčet při snímkovací frekvenci 15 snímků/s (3840 x 2160) a 12 snímků/s (4096 x 2160), ve 2,7K lze volit mezi 30 snímky/s (2704 x 1524) a 24 snímky/s (2704 x 1440). K dispozici Vám jsou také rozlišení 1080p, 960p a 720p. Využít můžete variabilní úhel záběru, a to široký, střední, úzký a malý. Díky vysoké snímkovací frekvenci lze s obrazem manipulovat přesně tak, jak potřebujete. Vysoká kvalita záznamu zaručuje také možnost zpomalování záznamu bez ztráty kvality, a tak zachytíte i ty nejrychlejší pohyby. Natáčet můžete i pod vodou, a to do hloubky až 100m.


Podpora WIFI
Zabudovaný Wi-Fi modul Vám umožní spojit Vaši kameru s mobilním telefonem nebo tabletem se systémem Android či iOS. Díky Wi-Fi máte také jedinečnou možnost ovládat kameru pomocí dálkového ovládání.

S Wi-Fi budete mít kameru MagiCam S71 pod kontrolou všude tam, kde je to běžně velmi problematické. Aplikace AEE MagiCam (Android a iOS) umožňuje obsluhu Vaší kamery kdykoliv a odkudkoliv. Natočíte díky ní video, pořídíte fotografii, sekvenční snímek a další. Oproti konkurenci navíc zvládnete živý přenos včetně zvuku, upravíte a otočíte fotografie, zhlédnete, sestřiháte a stáhnete videa a také je snadno nasdílíte například na Facebook.


Zpomalené a super zpomalené záběry
Díky vysoké snímkovací frekvenci budou záznamy Vašich zážitků ještě kvalitnější a impozantnější. Kamera MagiCam S71 dokáže zachytit sebemenší detail i ten nejrychlejší pohyb.

Video ve FULL HD rozlišení pak můžete bez ztráty kvality až dvakrát zpomalit a v rozlišení HD tak můžete učinit dokonce čtyřikrát. Díky speciálním střihovým programům lze samozřejmě dosáhnout i mnohem většího zpomalení, a tak vytvořit vskutku excelentní snímky.


Vodotěsnost do 100 metrů

Díky speciálnímu vodotěsnému pouzdru se můžete bez obav potápět až do hloubky 100m. O ochranu Vaší kamery se stará nejvyšší standard IP68.

Plochý kryt čočky navíc pod vodní hladinou zajišťuje ty nejlepší možné záběry. Díky této čočce světelné lomy a odrazy nenaruší Vaše video ani fotografie, a tak dosáhnete lepší kvality obrazu a ostrosti než při použití zakřivených čoček.

Ke kameře MagiCam S71 není třeba pro potápění dokupovat žádné další příslušenství, vše naleznete přímo v základním balení.


Časosběrné video bez SW úprav

Kamera MagiCam S71 disponuje funkcí videotimelapse známou spíše pod označením časosběrné video. Jde o pokročilou funkci umožňující zrychlené přehrávání pomalu se pohybujících objektů, jako jsou například zapadající slunce či plynoucí mraky. Už se nemusíte trápit se složitým softwarovým zrychlováním objemného videa či komponováním časosběrné fotografie do videa. Zapomeňte na náročný a často velmi drahý software.
Díky této funkci ušetříte spoustu času a místa na paměťové kartě a získáte opravdu perfektní záběry. Prohlédněte si ukázku použití funkce videotimelapse zde.


Focení v průběhu natáčení

Používáte-li FULL HD rozlišení a nejširší úhel záběru, kamera MagiCam S71 Vám umožní pořídit fotografii i v průběhu natáčení. Už tedy nemusíte přemýšlet, zda fotit či pořizovat video záznam. S touto kamerou zvládnete obojí zároveň.

Na kameře naleznete separátní tlačítko sloužící pouze pro fotografování, které jednoduše stisknete a fotíte. Díky této funkci Vám už žádný okamžik neunikne.


Prémiové příslušenství v základním balení
Díky příslušenství přizpůsobíte kameru MagiCam S71 Vašim představám. Dokoupit si můžete řadu doplňků, které Vám umožní používat sportovní kameru kdekoliv a kdykoliv, to nejdůležitější je však přímo součástí základního balení. V balení naleznete barevný TFT displej, dálkový ovladač i náhradní baterii, což jsou komponenty, se kterými Vaši kameru využijete skutečně naplno.


Barevný TFT displej
Ke kameře je možné snadno připojit TFT LCD displej s úhlopříčkou 5cm, na kterém lépe uvidíte, co vlastně natáčíte. Displej je také užitečný při prohlížení videa a fotografií. Navíc se chlubí vysokým kontrastem, díky kterému je použitelný i za slunného počasí, což o všech konkurenčních produktech říci nelze.

TFT displej patří mezi standardní výbavu, kterou získáte při zakoupení kamery. Displej tedy není třeba dokupovat samostatně.


Druhá, náhradní baterie
Čeká-li Vás den plný natáčení a nestačí-li Vám vysoká kapacita baterie, lze využít baterii náhradní. Díky ní se výrazně prodlouží výdrž kamery. Jakmile se jedna interní baterie vybije, jednoduše ji nahradíte za baterii druhou a pokračujete v natáčení tam, kde jste přestali.


Dálkový ovladač
Ovladač ke kameře MagiCam S71 připojíte pomocí Wi-Fi a poté díky němu můžete natáčet, fotografovat a měnit nastavení funkcí včetně rychlé volby úhlu zobrazení.

Dosah Wi-Fi ovládání je 100m a jeho FSTN displej Vám umožní kameru ovládat velmi komfortním způsobem.

Kompaktní velikost
Malé rozměry a kompaktní struktura sportovní kamery MagiCam S71 výrazně usnadňují manipulaci a přinášejí také mnoho možností. Když kameru například připevníte na helmu, brzy zapomenete, že ji tam vůbec máte. Díky miniaturním rozměrům kameru navíc využijete i v situacích, ve kterých by žádná jiná kamera neobstála.

Kameru MagiCam S71 můžete samozřejmě používat i bez doplňků, jako je TFT LCD, bez kterých má ještě nižší hmotnost a menší rozměry, a tak se stává ještě kompaktnější.

Rozměry: 60 x 43 x 24 mm
Hmotnost: 54 g
Hmotnost včetně vysokokapacitní baterie: 84 g
Akční kamera MagiCam S71 + displej

Rozměry: 60 x 43 x 35 mm
Hmotnost: 113 g

G-Senzor pro detekci pohybu a automatické zapnutí nahrávání
G-Senzor se stará o automatické nahrávání. Kamera MagiCam S71 začne automaticky nahrávat při jakémkoliv pohybu, vibracích, naklonění a podobně. Tuto funkci ocení především řidiči, kteří se díky ní nemusejí neustále starat o zapínání a vypínání nahrávání. Kamera vždy zachytí Vaši jízdu a ochrání Vaše vozidlo také během parkování. Pokud do Vašeho automobilu v době Vaší nepřítomnosti někdo nabourá, kamera automaticky začne natáčet. Pokud během 3 minut není zaznamenán žádný pohyb, pořizování záznamu je opět zastaveno. G-senzor samozřejmě využijete i při jiných aktivitách než jízdě autem.


Kompletně české menu a ovládání
Kamera MagiCam S71 má menu kompletně v češtině. Ovládání kamery je tak i díky LCD displeji natolik jednoduché, že ho zvládne skutečně každý, a to bez zdlouhavého studování návodů a příruček.

Na displeji nově najdete kombinaci ikon a titulků, což Vám manipulaci s kamerou ještě více zpříjemní. Samozřejmostí je i možnost přepnutí ovládání do anglického jazyka.


Extrémně odolné vodotěsné pouzdro
Nové, profesionální pouzdro Vás potěší jedinečným designem a nejvyšším standardem ochrany. Pouzdro je vodotěsné až do hloubky 100m. Ke kameře navíc můžete připojit i externí voděodolný mikrofon. Díky vyměnitelným dvířkům lze vodotěsné pouzdro použít jak s displejem, tak bez něj. Dokoupit si můžete také malé vodotěsné pouzdro, se kterým získáte ještě menší rozměry a nižší hmotnost.

Kamera MagiCam S71 má 2slotový systém spolehlivého a stabilního připevňování příslušenství.


Kvalitní citlivý senzor EXMOR R
EXMOR R patří k řadě CMOS senzorů, které jsou založeny na mnoha patentech v oblasti konverze analogového signálu na digitální, dvoufázové redukce šumu obrazu a uspořádání vrstev senzoru. Světelná citlivost EXMOR R je až dvakrát vyšší než u běžných CMOS senzorů a je také vyšší v porovnání s klasickými EXMOR senzory. Díky tomu dosahuje kamera MagiCam S71 bezkonkurenčních výsledků při slabším osvětlení.

 


Tlačitka Press-to-go

Už žádné dlouhé nastavování nebo hledání položek v menu. Požadovanou funkci aktivujete přímo na kameře pouhým posunem jediného tlačítka, stejně snadno ji i deaktivujete. Jednodušší už to zkrátka být nemůže. Tlačítko Power Switch slouží k zapnutí / vypnutí Vaší kamery (lze vypnout i ve vodotěsném pouzdru), pomocí tlačítka Wi-Fi pak zapnete / vypnete integrovanou Wi-Fi. Tlačítko G-senzor zapne / vypne G-senzor a tlačítko Expozice využijete pro volbu mezi automatickou a středovou expozicí.


Otáčení obrazu o 180°

Sportovní kameru MagiCam S71 můžete snadno otáčet, a lze ji nastavit tak, aby natáčela ve správné poloze. Tato funkce se hodí všude tam, kde jste nuceni kameru umístit vzhůru nohama, a mimo jiné díky ní odpadá nutnost složitého otáčení obrazu v softwarových programech.


Variabilní úhel
Díky možnosti nastavení superširokého úhlu záběru uvidíte s kamerou S71 přesně to, co vidět chcete, a Vaše záběry budou tak dokonalé, jak jste si vždycky přáli. Není ovšem ani problém úhel záběru zúžit. Vybrat si můžete z širokého, středního, úzkého a malého úhlu záběru.


Kvalitní 16 MP fotografie

MagiCam S71 je na rozdíl od většiny jiných kamer také velmi schopný fotoaparát. Díky rozlišení 16MP získáte opravdu kvalitní fotografie. Není tedy nutné s sebou nosit velké, těžké a neskladné fotografické vybavení, akční kamera se o dokonalé snímky postará.


Časovač snímkování a videa
Tato funkce umožňuje kameře natáčet nebo fotografovat teprve až po uběhnutí určitého časového intervalu – 5, 10 nebo 20 sekund. Díky tomu pořídíte dokonalé záběry i v momentech, kdy potřebujete čas na přípravu ideální kompozice.


Nekonečné (cyklické) natáčení
Díky této funkci a také G-senzoru můžete Vaši kameru využít jako černou skříňku. Jakmile se totiž paměť Vaší kamery zaplní, začne MagiCam S71 automaticky nahrazovat nejstarší snímky za aktuálně pořizovaný záznam, takže můžete natáčet donekonečna.


Vypnutí OSD menu

Sportovní kamera MagiCam S71 umožňuje vypnutí zobrazování OSD menu. To oceníte například při online přenosu přes HDMI kabel nebo Wi-Fi, protože skryjete nežádoucí ikony (stav baterie, rozlišení a další) a budete vysílat pouze samotný obraz bez těchto rušivých elementů.


Tlačítka na focení a video
S touto kamerou na složité nastavování režimů zapomeňte. Už žádná zdlouhavá příprava k fotografování. Vše jde rychle a jednoduše, a to díky dvěma samostatným tlačítkům na focení a nahrávání. Tato tlačítka Vás navždy zbaví obav, že zachycení jedinečného okamžiku promeškáte.


Sekvenční fotografie

Kamera MagiCam S71 je vybavena nejmodernějšími technologiemi, a tak umožňuje fotit i sekvenční fotografie. K dispozici je Vám rychlost 3 až 10 fotografií za sekundu a využít můžete rozlišení 16, 12 nebo 8MP.


Rozšiřitelný obal
Ke kameře lze dokoupit voděodolný mikrofon, díky kterému pořídíte záznam se zvukem i ve vodotěsném pouzdru. Díky pouzdru se nemusíte obávat kontaktu s vodou a namísto toho si v klidu vychutnáte fantastické záběry.


Široké spektrum příslušenství
Ke kameře obdržíte velké množství příslušenství, které Vám manipulaci s ní výrazně usnadní. Tím to ovšem nekončí. Vybrat si totiž můžete z mnoha dalších, volně dostupných komponent, díky kterým Vaši kameru dokonale přizpůsobíte Vašim představám a požadavkům. Nabízíme Vám velké množství doplňků a další neustále přibývají.


Režim středové expozice
Při měření se zvýrazněným středem (neboli center-weight metering) je důraz kladen především na střed. Tento režim se vyplatí použít v případech, kdy chcete mít výrazný motiv dobře exponovaný – například objekt v přesvětleném okolí.


1/4″ stativový závit
Klasický čtvrtpalcový foto závit, díky kterému Vaši kameru připojíte na běžné fotopříslušenství. Díky tomuto univerzálnímu závitu můžete jednoduše používat držáky a stativy ostatních výrobců.


Paměť až 64GB

Sportovní kamera AEE MagiCam S71 podporuje paměťové karty až do velikosti 64GB. Díky tomu můžete nerušeně natáčet a fotografovat. Doporučujeme používat kvalitní paměťové karty třídy Class 10. Karty této třídy jsou nejvhodnější, protože jsou pro záběry s vysokou snímkovou frekvencí a sekvenční fotografie dostatečně rychlé.


Micro HDMI port
Díky micro HDMI portu připojíte Vaši akční kameru prakticky ke všem moderním televizím. HDMI podporuje digitální přenos dat, a tak Vaše videa můžete pouštět v plné FULL HD kvalitě. Kromě toho kamera nabízí výstup mini USB 2.0, přes který lze data také přenášet.


Stereo mikrofon
Díky zabudovaným duálním mikrofonům můžete zvuk nahrávat stereo, a to o 48KHz. Perfektně funguje také automatické řízení hlasitosti a spolehnout se můžete na vynikající a čistý záznam. Ke kameře lze také připojit externí mikrofon, a to například v případě profesionálního videorozhovoru či televizního záznamu.


Režim Rozlišení
PAL 4K Cinema/(12)fps, 4K/(12,5)fps, 2,7K Cinema/(24)fps, 2,7K(25)fps, 1080P/(50/48/25/24)fps, 960P/(50/48)fps, 720P/(100/50)fps
NTSC 4K Cinema/(12)fps, 4K(15)fps, 2,7K Cinema/(24)fps, 2,7K(30)fps, 1080P/(60/48/30/24)fps, 960P/(60/48)fps, 720P/(120/60)fps
 

Technické parametry

Optika
UltraSharp skleněná čočka
snímač EXMOR R CMOS
f/2.7 pevné ohnisko
variabilní úhel kamery
široký FOV (všechna rozlišení)
střední FOV (1080p)
úzký FOV (1080p)
malý FOV (1080p)

Video
video kodek: H.264 – MPEG4 AVC / formát: MP4 ; zvuk WAV
expozice: automatické, středová zóna, středový bod
10x digitální zoom
automatické vyvážení bílé
ISO a kontrast: různé režimy nastavení, ideální i pro špatné světelné podmínky
Self Timer / samospoušť: zpoždění o 5, 10 a 20 sekund
speciální funkce: nekonečné nahrávání, videotimelapse, focení v průběhu natáčení, možnost překlopení obrazu o 180°, možnost přidání data do Vašeho záznamu, diktafon
stabilizace obrazu na obrovské úrovni

Fotografie
rozlišení 16MP (4608×3456), 12MP (4000 x 3000) a 8MP (3200 x 2400)
10x digitální zoom
režim: Single-Photo, Tripple-burst fotografie (foto 3sn/vteřina) sekvenční foto 10 sn./s
Self-timer/časovač pro fotky: se zpožděním 1, 2, 3, 5, 10, 20 sekund

Audio
stereo mikrofony, 48 kHz, automatické řízení hlasitosti
vstup pro připojení externího mikrofonu
čistý záznam zvuku

Ostatní
HDMI výstup, micro HDMI kontektor
integrované WiFi, IEEE 802.11n
Paměťová karta Micro SDHC až 64GB
ovládání pomocí dálkového ovladače (dosah 100m, WiFi)
nárazuvzdorné, prachotěsné a vodotěsné pouzdro do 100m
TFT displej a druhá baterie
speciální tlačítko pro funkce nahrávání, focení a stop
Operační teplota -10° až +50°C ; operační vlhkost +15 až 85%RJ
 

 

 

Příslušenství:

Nákupní košík

ZBOŽÍ: 0 ks
CENA: 0 Kč
K POKLADNĚ

Vyhledávání

Nepřehlédněte

Sportovní kamery Sportovní kamery Sportovní kamery
W